OKAZION Triumph Daytona 650cc -05-06

Shitet nga: aldo08 19 Maj 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
Triumph Daytona viti 2005-206 . 650cc. Me dokumenta te rregullta per jasht dhe brenda vendit. Ka targim shqipetar . ka 6800km. Motorri eshte ne gjendje te perkryer i sapo ardhur ne shqiperi. Cmimi pak i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim