Motorr mini moto per femi -00

Shitet nga: klodi 29 Krr 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
Motirri eshte ndru motirri korona zhinxhiri dhe sabratorijan porosit te rri ne ebay me shum info ne tel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim