Motor sportiv -10

Shitet nga: Renato 15 Dhj 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
Motorr Suzuki GSX-R K8 1000 Kubik , 24.000 km te kaluara Filter KN Marmita Akrapovic, Frena extra, Amortazator extra dhe timon extra. Me dokumenta te paguara deri ne fund te gushtit 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim