Kawasaki zr7 750cc -02

Shitet nga: doni 18 Maj 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR   2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
motorri eshte ne gjendje te perkryer sherbime te bera kandele filtra vaj ajri etj.ka nje dizain unike,goma te reja antifurt me rreze te gjat veprimi me radar dhe ndezja me pult nga distanca...dokumenta te rregullta dhe te paguara deri ne tetor 2014
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim