Kawasaki z750 -09

Shitet nga: Kawasaki 26 Sht 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
Kawasaki z750 viti 2009 me 15mij km ngjyra e bardhe i sapo ardhur dhe targuar me dogane te rregullt 700€ i rregullt dhe per jashtetit me tre celsa marmite exstra..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim