Kawasaki ZX9R -00

Shitet nga: Kawasaki 04 Dhj 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 LEK

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
Shitet Kawasaki 900cc me letra italiane per vetem 700 mije lek (cmimi i diskutueshem). Motorri ka nevoje per ca sherbime te vogla dhe vjen sebasku me te gjitha plastikat qe i mungojne ne foto... Ju lutem telefonini vetem te interesuar serioze!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim