Kawasaki Z 750 -10

Shitet nga: Kawasaki 23 Sht 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
Motorri eshte i ardhur me karrotrec nga italia i paperdorur fare ne shqiperi me letra italiane .eshte i blere ne koncesionare me 16.000 km origjinale i gatshem per cdo lloj prove . Nuk disponon asnje gervishjte dhe as me te voglin riparim me goma te reja te vene ne itali Shitet per arsye mos perdorimi .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim