KAWASAKI -09

Shitet nga: ARBEN 12 Dhj 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
OKAZION PER ATA QE DUAN ADRENALINE, KAWASAKI Z-750-V 2009 ME TARGA DHE DOKUMENTA PER NJE VIT TE PAGUARA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, CMIMI 2750 EURO. KONTAKTONI NE 0697772332
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim