Honda hornet -05

Shitet nga: Nolan 27 Sht 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   1 700 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
Motorr honda hornet 600cc viti 2005 me dokumenta it targe dhe libreze, marmite pasqyra sinjale exstra ne gjendje te mire pune..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim