Honda cbr 954 -03

Shitet nga: Andi 27 Sht 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
Honda cbr 954. Viti 2003. Ne gjendje shum te mir me letra te rregullta dhe per jasht. Sherbime te po sa pobera i diskutushem nderrim i mundeshem me makin me te njejten vler
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim