Honda cbr 600 -08

Shitet nga: Cbr 18 Qer 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
Honda cbr 600 km 13000 me letra te rregulla dhe te paguajtura deri ne fund te nentorit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim