Honda Cbr 600rr -04

Shitet nga: Aldo 10 Dhj 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
Shitet Honda Cbr 600rr i 2004 me letra të rregullta. Motorri është në gjëndje perfekte, ka 21mije kilometra. Është i pajisur me këto extra: Xenon; xhami (F.Fabbr)i; timoni sportiv për pistë; tuba fleksibli para dhe mbrapa; engear shif(tregon marshin e motorrit); kolektorë (AKRAPOVIČ); marmita (Two brothers); ka dy pakta fuqie(powercomander & dynojet); filtri i ajrit (BMC); koronë+pinjon+zinxhir (extra); fame protector (Evotech); portatarga(Biondi). Vaj filtra ferrota të sapo ndërruara; gomat(Pirelli diablo 2013); Motorri ka 144 kuaj fuqi te provuara ne gomë. Për më tepër kontaktoni: cel:0692263634
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim