Ducati Moster DS 1000cc -04

Shitet nga: Bruno 06 Pri 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
Ducati moster DS 1000 cc, viti i prodhimit 2004, ngjyra e zeze me shirit gri, dritat ksenon, marmita sportive, frena brembo, 7600 km te bera, i sapoardhur nga Italia dhe pa servise ne Shqiperi, me dokumenta Italiane pa dogane...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim