Ducati Monster 996 CC VR 46 -00

Shitet nga: Ducati Monster 06 Sht 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
Ducati Monster 996 CC. Te gjitha pjeset carbon(marmita,parafango,mbulese marmite etj.),disqe me tela,freksion i thate. Motorri eshte ne gjendje te mire motorrike dhe eshte shume i vecante. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmim i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim