BMW FGS 2009

Shitet nga: cookies 26 Qer 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
12000 km. servis te bmw ne greqi te gjitha ne liber. me ekstra 2200euro . bord computer, paketa me led, fering jasht
seris, mburoje motori alumini, valixhe dhe bazament italian GIVI, suspacion idraulik me regjistrim, ABS, prize dalje 12v,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim