flm merjep u shit

Shitet nga: altin 04 Nën 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
honda pcx 125 i 2010.eshte perfekt ne te gjita anet.me targa.goma te reja..vaj i nderruar..motorri eshte i paisur me startengou qe do te thote kur ndalon fiket dhe sa ti japesh gaz ndizet.25000 km te bera jane te vetat.1800 e i diskutueshem.shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim