Yamaha aerox

Shitet nga: amarildo 03 Dhj 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Viti: 2005
Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: YZ250
Pa dokumenta ne gjendje shum te mir motorrrike i vtmi prb qe ka jan dokumentat dhe per kete arsye kerkoj ta shes kush esht i interesuar tkontaktoj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim