Yamaha T-MAX 530 cc -09

Shitet nga: andi ago 13 Gsh 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Shitet Yamaha T-MAX , ngjyre e bardhe, me dokumenta te rregullta dhe targa shqiptare, dokumentat jane te paguara deri me 2015 , 530 cc, viti i prodhimit fundi i 2009, shitet ose nderrohet me nje autoveture te se njejtes vlere. Faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim