YAMAHA T-MAX 500cc -05

Shitet nga: Altini 14 Tet 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Shes YAMAHA T-MAX 500cc.
Mjeti eshte ne gjendje te perkryer goma te reja sherbime te sapo bera.
Xham extra Xenon te modifikuar, marmite TITAN
Me targa te rregullta dhe dogane te paguar.
Per me teper info kontaktoni ne nr e cel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim