Tmax 530cc -12

Shitet nga: denis 14 Maj 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
nuk ka pershkrim esht me mir ker e sheh dhe e prevon vet esht ne gjendje perfekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim