T max 500 -05

Shitet nga: visi 27 Sht 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Shitet T max 500 viti 2004 -05 ne gjendje te shkelqyer me 32000 km origjinale i sapo ardhur nga italia dhe ne dogane dhe targa te rregullta . Marmite sportive . Siguracioni deri ne qeshor cmimi 2800 eu i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim