T-mac 2012 -12

Shitet nga: Ivi 23 Gsh 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
T-MAX VITI 2012,motorri 530cc,16900 km,me dogane dhe targa,cmimi 5500€ i diskutueshem.nr cel 0699194926.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim