Skuter yamaha mbk -01

Shitet nga: yamaha 23 Sht 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
okazion!! shitet skuter yamaha majestic mbk.. viti prodhimit 2001. 125cc. me kater kohe. ne gjendje te mire pune. me targa.taksa.dhe sguracion te paguar deri ne mesin e vitit 2015.bashke me motorin jepet dhe skafanda origjinale. cmimi 500euro i diskutueshem tel 0694074696
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim