Skuter 250 me dogan -02

Shitet nga: Lawyer 27 Gsh 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Skuter 250 sapo ardhur nga itali
Me dogan gati per targ dhe siguracion
1700 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim