Skuter 125 cc -01

Shitet nga: skuter 10 Gsh 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Shes motor yamaha majesty 125 cc 4 kohesh, motorri eshte I sapo ardhur nga italia, me dogane te paguar, sapo I jan vene te 2 gomat e reja, ferrotat para dhe mbrapa, motorri eshte ne gjendje shume te mire I gatshem per cdo lloj prove, cmimi 1250 euro I diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim