SYM Joyride 180 -07

Shitet nga: Lushi 14 Maj 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

125 000 LEK

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Grupi:Kater kohe,Ftohje me Uje,180cc

Fuqia: 14.5bhp

Ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te rregullta,i targuar.

35,000-40,000 Km Detajet teknike:

Cycle Parts
CHASSIS Tubular steel frame
FRONT SUSPENSION Telescopic forks
REAR SUSPENSION Twin shock, adjustable
WHEELBASE 1440mm
SEAT HEIGHT 29 inches
BRAKING 273mm front disc, 200mm rear
WHEELS/TYRES 110/80 front, 130/70 rear, both 12 inch diameter
Performance
TOP SPEED 75mph (est)
FUEL CAPACITY 8.5 litres
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim