Piggio Beverly -07

Shitet nga: olsi 11 Nën 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Shitet 1800 EUR ose nderrohet me smart mbi vitin 2000 me te njejten vlere. Motrri i ka te gjitha sherbimet e kryera, vaj/filtra dhe gomat e reja te sapo nderruara. Siguracion dhe letra der ne Maj te 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim