Piagio x9 -04

Shitet nga: totila13@hotmail.com 12 Dhj 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Shes motorin piagio x9 ne gjendje shum te mire dhe shum komod
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim