Piaggio liberty -05

Shitet nga: meti 01 Qer 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
nderroj skuter 50 kubiksh marka piaggio me vlere tek250000 me sende te ndryshe sipas nevojes dhe vegla pune te ndryshte afersisht te njejten vlere nderroj per arsye mospordorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim