Motorr te ndryshem skuter suzuki yamaha honda pi..

Shitet nga: bes gumeni 24 Nën 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Shiten motorre te ndrryshem yamaha ,kymco ,suzuki,malaguti ,honda ,piaggio.etj etj,Shiten me cmimet me te lira ne treg me dokumenta te rregullta dogane e rregullt gati per tu targuar motorrat jane te gjithe me pak kilometrra dhe ne gjendje shume te mire.te sapoardhur nga jashte te paperdorur ne shqiperi.Gjithashtu kemi dhe servis me te gjitha llojet e pjeseve te kembimit.

Cel. : 0682022404
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim