Moto Papaq -2012

Shitet nga: motorr 13 Jan 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Shum.i mbajtur dhe paster ju lutem telefonata serioze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim