Moto Honda pcx 125cc -11

Shitet nga: Kristo 02 Tet 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Motor Honda pcx 125 kubik
Viti 2011 e paguar dogana dhe me targa ne Tirane me siguracion dhe liber servisi
Skuter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim