Kymco dink 125cc -07

Shitet nga: Kymco 08 Sht 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Shes motorr kymco 125cc i 2007 ne gjendje perfekte pune me kilometra origjinale. Te gjitha sherbimet e kryera si vaj,filtra,ferrota. Motorri esht pa dokumenta dhe cmimi i padiskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim