Honda silver wins -02

Shitet nga: Firdeus 08 Tet 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Honda silver wins 600cc ne gjendje shum te mir me letra te rregullta italiane gati per dogan me dy kaska dhe nje xhup
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim