Honda forsihte 250 -02

Shitet nga: gerti 12 Nën 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
honda forsihte 250 kw ne gjendje perfekte, servise te bera dhe goma te reja, ka akoma nje vit garanci nga dyqani taksa dhe targa te rregullta deri je 2015.Nderrohet me makine vit mbi 98 me kondicioner me dok te rregullta. Ose shitet 1700 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim