Honda 250 kw -02

Shitet nga: gerti 11 Nën 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Honda forsihte 250 kw kater kohesh, i blere ne dyqan ne itali, ne gjendje perfekte me te gjitha serviset e bera dhe goma te reja,me dok te rregullta targa dhe taksa te sapo prera, nderrohet me makine per arsye mosperdorimi. Makina te jete ne gjendje te mire dhe vit prodhimi mbi 1998
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim