HONDA SH125 -07

Shitet nga: HONDA 26 Sht 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Honda sh125 mod 08.2007 Gjendje perfekte,sherbimet ne kohen e duhur(vaj,filtra,kandele,frena,rula,goma 2014 metzeler,bateri e re)Te gjitha pjeset jane te ardhura nga Greqia dhe ORIGJINALE!.....Sherbimet jane kryer te gjitha tek Service Altini(Rr.Mine Peza),dhe mund te vertetohet ne c'do kohe.Motori disponon dokumentacion te rregullt,targa AA.Letrat deri ne maj2015.EKSTRA:Xham para,sistem alarmi origjinal HONDA me dy pulte,valixhe origjinale HONDA ne ngjyren e motorit dhe hapje me celsin e kuadrit,kembalec anesor
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim