Gilera Runner 150cc -02

Shitet nga: eri 03 Sht 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

62 000 LEK

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Shitet Gilera Runner 150cc i vitit 2002 me dokumenta te rregullta, targa te vogla dhe ne gjendje te mire pune. Dokumentat i ka per 50cc dhe ska nevoj per patente, por i eshte nderuar motorri dhe eshte 150cc.


Cmimi: 62.000 Leke
Kontaktoni: tiron_otiron@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim