Garelli gsp 50 -13

Shitet nga: deni 02 Jan 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 LEK

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Garelli gsp 50 ... Vjen me nje cmim okazion . me 0 km me dogan gati per targim . esht 50cc dhe dalin me targ t vogel.... Dmth pa patent... Shala mbrapa dhe vendi targes mungojn po per disa dit pajisen komplet. Ju mirepresim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim