Burgman 650cc -03

Shitet nga: Genti 31 Maj 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Burgman i 2003 i perplasur vetem kaucuqet perpara dhe feneri te gjitha pjeset e tjera i ka ne rregull. Shitet per pjese kembimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim