Aprilia scarabeo 150cc -01

Shitet nga: Daniel 16 Krr 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
Aprilia scarabeo 150cc, viti 2001, ne gjendje shume te mire motorrike, 57600km te rregullta, me dokumenta te rregullta dhe taksa te paguara deri me korrik 2015. Eshte me te vertete nje okazion ;), cmimi 100000 lek te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim