Aprile Atlantic 500cc -02

Shitet nga: juli 24 Gsh 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Skuter
shes ose nderroj me autovetur Aprilia Atlantc 500 cc perfekt.dogan dhe letra te paguara idel per qytet dhe rruge te gjata shume komod.i lire ne pjes dhe ne konsum.(24 km me nje liter benzin),Nderroj me makine edhe me diferenc lekesh nga ana ime nqse makina kushton me shume
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim