Piaggio Beverly Cruiser 500ie

Shitet nga: Ani 19 Nën 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2010
Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Piaggio
Modeli: Beverly
Biaggio Beverly Cruiser i blere i ri me 0KM, te gjitha sherbimet e bera cdo 3000 km vetem me pjese origjinale, perdorur vetem nga nje person mjeti ka vetem 5900km dhe sapo i jane bere te gjitha sherbimet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim