Piaggio Beverly 400ie -08

Shitet nga: olsi 02 Dhj 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 399 EUR

Viti: 2008
Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Piaggio
Modeli: Beverly
Shitet/Nderrohet Motorri me vleren 1399 EUR, i dikutueshem. Motorri i ka taksat, Siguracionin dhe kolaudimin e paguar deri ne Qershor te 2016. Motorri i ka gomat e reja dhe ka 14500 KM. Motorri gjendet tek Parking^ Lavazh pas hotel ARBER. Tek Galeria Rr. Bardhok BIBA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim