Motor -05

Shitet nga: Klaudio 09 Nën 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR   2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Me katër rrota/ATV
Cmimin 2500euro i diskutushem viti i prollimit 2005
Ka 2000 km origjinale
Eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe me dogna te paguar.
Per me teper informacion Ju Lutem Na Kontaktoni ne Email
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim