Kymco kxr 250 cc -05

Shitet nga: Endri 14 Gsh 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Me katër rrota/ATV
Motorr atv kymco kxr 250. Eshte motorr per rruge dhe per male. Eshte 250 kubik.
Gomat i ka te reja. Eshte me kamio automatike. Ne vitin 2008 i eshte prere dogana. Eshte i sjell nga italia.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim