Malaguti madison

Shitet nga: Gesi 16 Nën 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 000 LEK

Viti: 2000
Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Malaguti
Modeli: Madison
Malaguti madison 150 cc ne gjendje te mir pune, me letra te rregullta deri ne korrik 2016,stopat mbrapa i ka me led,jepet dhe nje skrafanto bashk me motorrin .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim