MALAGUTI SPA 65 VAR.01 VERS.B2” ME KROSKOT

Shitet nga: Gezim Ajasllari 17 Nën 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Viti: 2003
Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Malaguti
Modeli: Madison
SHITET MOTORCIKLETE I PORSA ARDHUR NGA ITALIA
“MALAGUTI SPA 65 VAR.01 VERS.B2” ME KROSKOT DIGITAL
ME KROSKOT DIGITAL ,MOTORR PIAXHO 200 CC ,VITI 2003 ,
KAMBIO AUTAOMATIKE KM 28000


ME SHERBIMET E KRYERA
ME RRIP TE NDERRUARE NE 18 000 KM
DHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE
ESHTE ME DOGANE TE PAGUARE
SHITET ME CMIM 1100 EURO , (PAK I NEGOCIUSHEM)
PER ME SHUME INFORMACION
CEL; 0682019938
SKRAPAR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim