Yamaha V-Star 650cc & 1100cc dhe Honda Shadow 75..

Shitet nga: Tani 23 Krr 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Kros/Enduro
Shiten 2 Yamaha V-Star 650cc/1100cc dhe 4 Honda Shadow 750cc/1300cc.
Motorrat jane nga Amerika, me pak kilometra(si te reja) , full-option, dogan te paguar si dhe vit prodhimi nga 2005 deri 2012.
Vendodhja Rinas.

Per me shum informacione dhe cmimin kontaktoni ne numrin e telefonit : 0682511222.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim