Motorr kros -00

Shitet nga: andi 19 Maj 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR   450 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Kros/Enduro
Shitet motorr kros karkalec ne gjendje shum te mire grup I ri 150cc 4kohesh Me Freksion dhe teper ekonomik pa letra shoqerohet me 1 fotokopie pashaporte
H
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim